Szkolenia

Sprawdź zakres prowadzonych szkoleń

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci, czy może chcesz podszkolić swoje umiejętności – znajdziemy idealne szkolenie dla Ciebie.

Certyfikowani szkoleniowcy
Mistero Milano:

Kinga Kulewiczhttps://www.instagram.com/kingakulewicz
i Sylwia Zawadzkahttps://www.instagram.com/sylwia.zawadzka.369

wprowadzą Cię w świat nowoczesnej stylizacji paznokci. Po zakończeniu szkolenia, kursanci otrzymują imienne certyfikaty.

Program szkoleniowy jest bogaty w informacje i wskazówki dla wszystkich kursantów, tych z doświadczeniem, jak również tych zupełnie początkujących, którzy ze stylizacją paznokci nigdy nie mieli nic wspólnego.

Prowadzimy szkolenia indywidualne i w kameralnych grupach (max. 6 osób) pod opieką dwóch instruktorów. W przypadku zebrania się większej grupy zainteresowanych, istnieje również możliwość szkoleń z dojazdem Szkolenia odbywają się w Gabinecie Kosmetologii Butterfly Effect w Limanowej (ul. J. Marka 9a II piętro).

Podczas szkoleń technicznych, kursanci mogą pracować na sobie lub na modelkach . Przed każdym szkoleniem udostępniamy listę, co należy ze sobą zabrać, większość potrzebnych sprzętów i akcesoriów można kupić u nas przed lub po szkoleniu.

Dla naszych kursantów oferujemy atrakcyjne rabaty na kolejne szkolenia oraz zakupy. Zapraszamy!