Szkolenia

Sprawdź zakres prowadzonych szkoleń

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci, czy może chcesz podszkolić swoje umiejętności – znajdziemy idealne szkolenie dla Ciebie.

Certyfikowani szkoleniowcy
Mistero Milano:

Kinga Kulewiczhttps://www.instagram.com/kingakulewicz
i Sylwia Zawadzkahttps://www.instagram.com/sylwia.zawadzka.369

wprowadzą Cię w świat nowoczesnej stylizacji paznokci. Po zakończeniu szkolenia, kursanci otrzymują imienne certyfikaty.

Program szkoleniowy jest bogaty w informacje i wskazówki dla wszystkich kursantów, tych z doświadczeniem, jak również tych zupełnie początkujących, którzy ze stylizacją paznokci nigdy nie mieli nic wspólnego.

Prowadzimy szkolenia indywidualne i w kameralnych grupach (max. 6 osób) pod opieką dwóch instruktorów. W przypadku zebrania się większej grupy zainteresowanych, istnieje również możliwość szkoleń z dojazdem, poza tymi wyjątkami szkolenia odbywają się w Gabinecie Kosmetologii Butterfly Effect w Limanowej (ul. J. Marka 9a II piętro).

Podczas szkoleń technicznych, kursanci mogą pracować na sobie lub na modelkach (znalezionych we własnym zakresie). Przed każdym szkoleniem udostępniamy listę, co należy ze sobą zabrać, większość potrzebnych sprzętów i akcesoriów można kupić u nas przed lub po szkoleniu.

Dla naszych kursantów oferujemy atrakcyjne rabaty na kolejne szkolenia oraz zakupy. Zapraszamy!