Dłonie i stopy

Sprawdź naszą ofertę!

IBX

IBX System- rewolucyjny system odnowy paznokci!

To innowacyjny, profesjonalny system regeneracji osłabionych, zniszczonych paznokci.

Jest to zabieg dwuetapowy:

  • 1 etap polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor.
  • 2 etap polega na tworzeniu specjalnej powłoki ochronnej. Jest świetny jako baza pod stylizacje żelowe i hybrydowe.

IBX System nie działa na zasadzie tradycyjnych odżywek do paznokci, ponieważ penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni.


Manicure biologiczny

Manicure biologiczny obejmuje opiłowanie paznokci i pielęgnację skórek. Zakończony może być nałożeniem odżywki lub zwykłego lakieru, według życzenia klienta.


Manicure japoński

Manicure japoński poprawia wygląd paznokci, mocno je nabłyszcza, a efekt utrzymuje się do 2 tygodni. Metoda ta głównie wpływa na odżywienie paznokci i co za tym idzie wpływa na ich wzrost i kondycję.

W skład preparatów wchodzi witaminami A, H i E, prowitaminą B5 oraz pyłek pszczeli.

Manicure japońskiego nie można wykonywać bezpośrednio po ściągnięciu stylizacji żelowej, hybrydowej, należy odczekać ok 1-2 tygodni.

Po zabiegu paznokcie mają zmniejszoną przyczepność, więc nie powinny być malowane przez kolejne 4-5 dni.


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to stylizacja paznokci wykonywana na naturalnej długości paznokcia. Zabieg gwarantuje trwałość do 3 tygodni, utwardzenie paznokci zachowując przy tym naturalny wygląd.

W cenie zabiegu ściągnięcie poprzedniej stylizacji, opracowanie skórek (manicure frezarkowy), wzmocnienie paznokci bazą budującą, aplikacja trwałego koloru.


Przedłużanie paznokci metodą żelową

Przedłużanie paznokci pozwala na wydłużenie naturalnych paznokci żelem, dzięki czemu stają się one twarde, zyskują piękny kształt, a efekt utrzymuje się nawet do 3-4 tygodni.

W cenie zabiegu pełny manicure, przedłużenie paznokci na szablonie, pomalowanie wybranym lakierem hybrydowym, cena wzrasta w zależności od długości paznokci-zużycia materiału.

Większe zdobienia są dodatkowo płatne i wyceniane indywidualnie


Pedicure

Pedicure to zabieg pielęgnujący i upiększający stopy. Polega on na usunięciu zgrubiałego naskórka na piętach oraz innych częściach stopy. Zabieg zostaje wykonany za pomocą frezarki, dzięki czemu naskórek jest stopniowo i delikatnie ścierany. Podczas zabiegu zostają również odsunięte skórki oraz zostaje nadany kształt paznokciom. Zabieg kończy się delikatnym masażem na peelingu, bądź kremie i według życzeń klienta: pomalowaniem odżywką, lakierem lub hybrydą.